Firebase UI (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Message
tr: İleti

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Immediately
tr: Anında

en: Completed
tr: Tamamlandı
