Firebase UI (1.0.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Message
vi: Thông điệp

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Immediately
vi: Ngay lập tức

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Paused
vi: Đã tạm dừng
