Firebase UI (1.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Message
am: መልእክት

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
