Firebase UI (1.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Message
ast: Mensax

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu
