Firebase UI (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv
