Firebase UI (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Message
bg: Съобщение

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Notifications
bg: Известия
