Firebase UI (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Message
bn: বার্তা

en: Active
bn: সক্রিয়
