Firebase UI (1.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Message
bs: Poruka

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Immediately
bs: Odmah
