Firebase UI (1.0.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Message
ca: Missatge

en: Schedule
ca: Planificar

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Send To
ca: Destinatari

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Completed
ca: Completat
