Firebase UI (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
