Firebase UI (1.0.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Message
fa: پیام

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Send To
fa: ارسال به

en: Immediately
fa: فورا

en: Completed
fa: تکمیل شد
