Firebase UI (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ
