Firebase UI (1.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Message
mn: Зурвас

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй
