Firebase UI (1.0.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Message
mr: संदेश

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय
