Firebase UI (1.0.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Message
ps: پيغام

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال
