Firebase UI (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Message
ro: Mesaj

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: API Key
ro: Cheie API

en: Notifications
ro: Notificări

en: Completed
ro: Finalizată
