Firebase UI (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Message
sl: Sporočilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven
