Firebase UI (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Message
sq: Mesazhi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv
