Firebase UI (1.0.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Message
uk: Повідомлення

en: Schedule
uk: Розклад

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Send To
uk: Надіслати

en: Immediately
uk: Негайно

en: Completed
uk: Завершено

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: Paused
uk: Пауза

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Created At
uk: Створено

en: Date & Time
uk: Дата та час
