Firebase UI (1.0.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Message
ar: الرسالة

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: UUID
ar: المعرف UUID
