Firebase UI (1.0.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Message
fi: Viesti

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Immediately
fi: Heti

en: Completed
fi: Valmis
