Firebase UI (1.0.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Message
id: Pesan

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Completed
id: Selesai
