Firebase UI (1.0.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Message
is: Skilaboð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: API Key
is: API Lykill

en: Completed
is: Lokið
