Firebase UI (1.0.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Message
it: Messaggio

en: Schedule
it: Pianifica

en: Created
it: Creato

en: Active
it: Attivo

en: Notifications
it: Notifiche

en: Completed
it: Completato
