Firebase UI (1.0.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Message
km: សារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម
