Firebase UI (1.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Message
lt: Žinutė

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: API Key
lt: API raktas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Completed
lt: Pabaigtas
