Firebase UI (1.0.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Message
lv: Ziņojums

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Send To
lv: Sūtīt uz

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Completed
lv: Pabeigts
