Firebase UI (1.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Message
fa: پیغام

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال
