Firebase UI (1.0.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Message
be: Паведамленне

en: Schedule
be: Расклад

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: API Key
be: Ключ API
