Firebase UI (1.0.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Message
et: Teade

en: Schedule
et: Ajasta

en: #
et: nr

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Notifications
et: Teated

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Created At
et: Loodud
