Firebase UI (1.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Message
hr: Poruka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Notifications
hr: Obavijesti
