Firebase UI (1.0.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Message
hu: Üzenet

en: Schedule
hu: Időzítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Send To
hu: Címzett

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont

en: Notification List
hu: Értesítések listája
