Firebase UI (1.0.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Message
oc: Messatge

en: Schedule
oc: Planning

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Project ID
oc: Id del projècte

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
