Firebase UI (1.0.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
