Firebase UI (1.0.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Message
pt: Mensagem

en: Schedule
pt: Agendar

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: API Key
pt: Chave de API

en: Notifications
pt: Notificações

en: Send To
pt: Enviar Para

en: Immediately
pt: Imediatamente

en: Completed
pt: Concluído

en: All Users
pt: Todos os usuários

en: App ID
pt: ID do Aplicativo
