Firebase UI (1.0.5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Message
eu: Mezua

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Immediately
eu: Berehala

en: Completed
eu: Osatuta
