Firebase UI (1.0.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Message
ur: پیغام

en: ID
ur: شناخت
