Firebase UI (1.0.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Message
af: Boodskap

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief
