Firebase UI (1.0.5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Actions
da: Handlinger

en: Message
da: Meddelelse

en: Schedule
da: Planlægning

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: API Key
da: API-nøgle

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Send To
da: Send til

en: Immediately
da: Straks

en: Completed
da: Gennemført

en: Paused
da: På pause
