Firebase UI (1.0.5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Message
el: Μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Select Roles
el: Επιλέξτε ρόλους

en: Select Users
el: Επιλέξτε χρήστες
