Firebase UI (1.0.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Message
is: Boð

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin
