Firebase UI (1.0.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური
