Firebase UI (1.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Message
ne: सन्देश

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
