Firebase UI (1.0.5) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Message
sr: Порука

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Completed
sr: Завршено

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
