Firebase UI (1.0.5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Message
sv: Meddelande

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Send To
sv: Skicka till

en: Immediately
sv: Direkt

en: Completed
sv: Slutförd

en: App ID
sv: ID-nummer för app
