Firebase UI (1.0.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Message
te: సందేశం

en: Created
te: సృష్టితం
