Firebase UI (1.0.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Created
ug: قۇرۇلدى
