Firma (1.1.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: core
et: tuum

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
