Firma (1.1.12) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: core
et: tuum

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
