Firma (1.1.12) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: core
is: kjarni

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur
